_HLP4197-ASES-HLPfi.jpg
ASIANTUNTIJAT PALVELUKSESSASI

TUTUSTU TIIMIImme

 

Meidän huippuammattilaiset ovat myös hyviä tyyppejä – meiltä saat
hyvää palvelua rennolla otteella ja korkealla laadulla.

Saman katon alta löydät vahvan osaamisen prosessisähköistyksen, automaation,
instrumentoinnin ja projektinhallinnan asiantuntijoilta, sekä näiden osa-alueiden urakoinnin.
Kauttamme saatte kaiken tarvittavan, mitä teollisuuslaitoksenne sähköistykseen liittyy.

JouniSaloniemi

Jouni Saloniemi | Toimitusjohtaja
040 555 3214 | jouni.saloniemi@ases.fi

JaniAspegren

Jani Aspegren | Projektipäällikkö
040 585 9859 | jani.aspegren@ases.fi

MeritPenttilä-Ases-1200x887

Merit Puikko | Talouspäällikkö
044 503 9959 | merit.puikko@ases.fi

PasiSanaksenaho

Pasi Sanaksenaho | Sr. suunnitteluinsinööri
040 631 6636 | pasi.sanaksenaho@ases.fi

PekkaPuikko

Pekka Puikko | Suunnitteluinsinööri
050 438 0062 | pekka.puikko@ases.fi

JaniUusitalo

Jani Uusitalo | Suunnitteluinsinööri
050 409 8779 | jani.uusitalo@ases.fi

tiimi_hlo-02-1

Janne Onkalo | Suunnitteluinsinööri
040 705 0621 | janne.onkalo@ases.fi

PauliToljamo

Pauli Toljamo | Suunnitteluinsinööri
040 512 5574 | pauli.toljamo@ases.fi

KariKokkonen

Kari Kokkonen | Suunnitteluinsinööri
040 575 6757 | kari.kokkonen@ases.fi

VilleManniala

Ville Manniala | Suunnitteluinsinööri
040 572 7208 | ville.manniala@ases.fi

tiimi_hlo-02-1

Kimmo Keränen | Suunnitteluinsinööri
040 8431757 | kimmo.keranen@ases.fi

tiimi_hlo-02-1

Jari Pelto | Suunnitteluinsinööri
0400 541 189 | jari.pelto@ases.fi

ArtoLiisanantti

Arto Liisanantti | Projektipäällikkö
040 663 1152 | arto.liisanantti@ases.fi

SamiMäkimartti

Sami Mäkimartti | Projektinhoitaja
040 039 7143 | sami.makimartti@ases.fi

HannesArola

Hannes Arola | Asennustoiminta
040 418 6462

MikaBlomster

Mika Blomster | Asennustoiminta
040 021 2985

MiikkaHakkinen

Miikka Häkkinen | Asennustoiminta
045 310 8913

TimKauma

Tim Kauma | Asennustoiminta
040 417 4911

AnteroKeinänen

Antero Keinänen | Asennustoiminta
040 828 9875

ManuLampela

Manu Lampela | Asennustoiminta
040 028 6206

JuhoJaako

Juho Jaako | Asennustoiminta
045 259 1969

VilleMarkkanen

Ville Markkanen | Asennustoiminta
044 988 4473

EmmaMakimartti

Emma Mäkimartti | Asennustoiminta
040 751 9453

tiimi_hlo-02-1

Pertti Mäkimartti | Asennustoiminta
040 069 1700

TeemuMakimartti

Teemu Mäkimartti | Asennustoiminta
040 702 3914

tiimi_hlo-02-1

Miikka Ylitalo | Asennustoiminta
044 260 8035

tiimi_hlo-02-1

Henri Hiukka | Asennustoiminta
040 559 1828

tiimi_hlo-02-1

Esa Paakkari | Asennustoiminta
040 029 0546

PauliParpala

Pauli Parpala | Asennustoiminta
044 015 0206

tiimi_hlo-02-1

Petteri Louste | Asennustoiminta
0400 448 565

tiimi_hlo-02-1

Miikka Suorsa | Asennustoiminta
045 606 1315

tiimi_hlo-02-1

Tero Tarkiainen | Asennustoiminta
040 742 0940

tiimi_hlo-02-1

Markus Ahvenjärvi | Asennustoiminta
050 573 3976

tiimi_hlo-02-1

Elias Aho | Asennustoiminta
045 123 9131

tiimi_hlo-02-1

Inka Juntunen | Asennustoiminta
045 874 6000

tiimi_hlo-02-1

Jani Kokkonen | Asennustoiminta
040 449 1668

tiimi_hlo-02-1

Mika Lehtonen | Asennustoiminta
044 237 9325

tiimi_hlo-02-1

Ahti Leiviskä | Asennustoiminta
040 778 3457

tiimi_hlo-02-1

Miika Mäkimartti | Asennustoiminta
044 093 0107

tiimi_hlo-02-1

Riku Oljakka | Asennustoiminta
040 581 2222

tiimi_hlo-02-1

Antton Orajärvi | Asennustoiminta
0400 899 821

tiimi_hlo-02-1

Patrik Orajärvi | Asennustoiminta
040 419 9105

tiimi_hlo-02-1

Teemu Siikavirta | Asennustoiminta
040 415 8529

tiimi_hlo-02-1

Atte Sotisaari | Asennustoiminta
044 980 2379

tiimi_hlo-02-1

Vitalii Sukharev | Asennustoiminta
044 237 5880

tiimi_hlo-02-1

Henna Ylikitti | Asennustoiminta
040 564 1954

tiimi_hlo-02-1

Jani Ryynänen | Asennustoiminta
050 435 0080

DJI_0690-ASES-HLPfi_kapea_t

VOIMMEKO OLLA AVUKSI?

Kuinka voimme auttaa?

Jätä viesti tai soita meille – keskustellaan yhdessä miten projektisi saadaan valmiiksi nopeasti ja kustannustehokkaasti.

OTA YHTEYTTÄ!
Tai soita meille: +358 40 555 3214