_HLP4197-ASES-HLPfi.jpg
ASIANTUNTIJAT PALVELUKSESSASI

TUTUSTU TIIMIImme

 

Meidän huippuammattilaiset ovat myös hyviä tyyppejä – meiltä saat
hyvää palvelua rennolla otteella ja korkealla laadulla.

Saman katon alta löydät vahvan osaamisen prosessisähköistyksen, automaation,
instrumentoinnin ja projektinhallinnan asiantuntijoilta, sekä näiden osa-alueiden urakoinnin.
Kauttamme saatte kaiken tarvittavan, mitä teollisuuslaitoksenne sähköistykseen liittyy.

JouniSaloniemi

Jouni Saloniemi Toimitusjohtaja
040 555 3214
jouni.saloniemi@ases.fi

JaniAspegren

Jani Aspegren Projektipäällikkö
040 585 9859
jani.aspegren@ases.fi

PasiSanaksenaho

Pasi Sanaksenaho Sr. suunnitteluinsinööri
040 631 6636
pasi.sanaksenaho@ases.fi

PekkaPuikko

Pekka Puikko | Suunnitteluinsinööri
050 438 0062
pekka.puikko@ases.fi

JaniUusitalo

Jani Uusitalo | Suunnitteluinsinööri
050 409 8779
jani.uusitalo@ases.fi

JaniNiva

Jani Niva | Suunnitteluinsinööri
040 021 0116
jani.niva@ases.fi

tiimi_hlo-02-1

Janne Onkalo | Suunnitteluinsinööri
040 705 0621
janne.onkalo@ases.fi

PauliToljamo

Pauli Toljamo | Suunnitteluinsinööri
040 512 5574
pauli.toljamo@ases.fi

KariKokkonen

Kari Kokkonen | Suunnitteluinsinööri
040 575 6757
kari.kokkonen@ases.fi

VilleManniala

Ville Manniala | Suunnitteluinsinööri
040 572 7208
ville.manniala@ases.fi

ArtoLiisanantti

Arto Liisanantti | Projektipäällikkö
040 663 1152
arto.liisanantti@ases.fi

tiimi_hlo-02-1

Joonas Viitakoski | Projektinhoitaja
040 833 7733
joonas.viitakoski@ases.fi

SamiMäkimartti

Sami Mäkimartti | Projektinhoitaja
040 039 7143 | sami.makimartti@ases.fi

VeikkoKarppinen

Veikko Karppinen | Projektipäällikkö
045 110 1900
veikko.karppinen@ases.fi

HannesArola

Hannes Arola | Asennustoiminta
040 418 6462

MikaBlomster

Mika Blomster | Asennustoiminta
040 021 2985

MiikkaHakkinen

Miikka Häkkinen | Asennustoiminta
045 310 8913

JuhoJaako

Juho Jaako | Asennustoiminta
046 940 8056

tiimi_hlo-02-1

Mikko Juntunen | Asennustoiminta
050 388 6578

TimKauma

Tim Kauma | Asennustoiminta
040 417 4911

AnteroKeinänen

Antero Keinänen | Asennustoiminta
040 828 9875

tiimi_hlo-02-1

Juhani Kaunisvaara | Asennustoiminta
040 015 2923

ManuLampela

Manu Lampela | Asennustoiminta
040 028 6206

tiimi_hlo-02-1

Tuomo Lahti | Asennustoiminta
040 077 5588

VilleMarkkanen

Ville Markkanen | Asennustoiminta
044 988 4473

EmmaMakimartti

Emma Mäkimartti | Asennustoiminta
040 751 9453

tiimi_hlo-02-1

Pertti Mäkimartti | Asennustoiminta
040 069 1700

tiimi_hlo-02-1

Pertti Ranta | Asennustoiminta
044 038 9097

TeemuMakimartti

Teemu Mäkimartti | Asennustoiminta
040 702 3914

tiimi_hlo-02-1

Pekka Oksala | Asennustoiminta
040 545 5346

tiimi_hlo-02-1

Antti Onkalo | Asennustoiminta
040 548 9065

tiimi_hlo-02-1

Esa Paakkari | Asennustoiminta
040 029 0546

PauliParpala

Pauli Parpala | Asennustoiminta
044 015 0206

tiimi_hlo-02-1

Reijo Sipilä | Asennustoiminta
040 527 2930

tiimi_hlo-02-1

Miikka Suorsa | Asennustoiminta
045 606 1315

tiimi_hlo-02-1

Tero Tarkiainen | Asennustoiminta
040 742 0940

tiimi_hlo-02-1

Markus Heikonen | Asennustoiminta
040 590 3257

DJI_0690-ASES-HLPfi_kapea_t

VOIMMEKO OLLA AVUKSI?

Kuinka voimme auttaa?

Jätä viesti tai soita meille – keskustellaan yhdessä miten projektisi saadaan valmiiksi nopeasti ja kustannustehokkaasti.

Ota yhteyttä!
Tai soita meille: +358 40 555 3214